Свято музики

Свято музики  – це всесвітня масштабна  музична  акція,  це можливість слухати і грати музику наживо,  виступати на відкритих майданчиках, вулицях і площах. Щороку музиканти і гурти – професіонали та аматори, музичні заклади – філармонії, опери, музичні театри, школи та клуби, разом з культурними осередками, громадськими ініціативами, кав’ярнями та ресторанами тощо організовують відкриті безкоштовні концерти і відбувається це завжди 21 липня.

У 2016 році в URBAN бібліотека приймала два львівських гурта:  «Дух вітру» і «Три кроки в ніч”.

Створення гурту “Дух вітру”  відбулося взимку 2008 року. Склад гурту постійно мінявся і став постійним лише у 2010 – це Денис (вокал/електро-гітара), Оля (ударні), Роман (бас), Уляна (клавіші/бек). Майже усі учасники перейшли з інших інструментів – Роман з гітари на бас-гітару, Денис – з бас-гітари на електро-гітару і Оля – з клавіш на ударні. Гурт виступав на різних фестивалях, зокрема на таких як “Червона рута” та Франко-місія (2013). Стиль: романтичний рок, пост-рок.

 

 

 

 

«Три кроки в ніч» освоює можливості акустичної музики, поєднуючи народні та класичні інструменти, власні композиторські спроби та етнічну мелодику. У їхній творчості найвиразніше простежуються дві настроєві домінанти — лірична і трагічна, які можна пов’язати з порою надвечір’я, коли тіні речей довшають, а обриси стають плинними. Гурт не дотримується визначених стильових чи жанрових рамок, а шукає свій шлях на їхніх пограниччях. «Три кроки в ніч» утворився 2013 року, напередодні першого Свята музики у Львові.

  

 

 

 

Долучитися до Свята музики у Львові можна, зареєструвавшись на сайті http://fetedelamusique.lviv.ua/

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *