«Малі Ґранти Теплого Міста» у пошуку креативних проектів

Місце проведення – Україна

Організатор – платформа “Тепле Місто”

Рік проведення – 2019

E-mail – info@warm.if.ua

Грошовий фонд – 20 000 грн

Програма «Малі Ґранти Теплого Міста» оголошує старт зимової хвилі ґрантової програми та пропонує отримати до 20 тис. гривень на втілення ініціатив, спрямованих на розвиток Івано-Франківська.

Для того, щоб взяти участь в конкурсі, потрібно подати ґрантову заявку до 24 вересня. Обов’язкова умова – проект має бути реалізований в Івано-Франківську та відповідати одному з семи тематичних напрямів програми:
– прогресивна освіта
– розвиток прогресивного підприємництва
– мистецтво
– стала мобільність
– екологія та енергоефективність
– гарячий спорт
– міський простір.

Нагадаємо, що програма «Малі Ґранти Теплого Міста» діє з вересня 2015 року. За цей час ми підтримали 52 різні проекти, які вже змінюють освіту, мистецтво, спорт та екологію в Івано-Франківську.

Ґрантовий фонд програми формується з внесків бізнес-спільноти «Теплого Міста», і складає 80 000 грн на одну хвилю. Максимальна сума, яку команда може отримати для реалізації власної ідеї, — 20 000 грн. Автори проекту повинні бути готові забезпечити проект власним внеском або співфінансуванням на суму, не меншу 10% від загального бюджету заявки.

Оцінювання конкурсних проектів проводить незалежна експертна комісія, яка формується окремо під кожну хвилю програми. Окрім фінансової підтримки, «Тепле Місто» також надає переможцям організаційну допомогу.

Детальніше про умови участі у конкурсі дізнавайтеся на сайті (https://warm.if.ua/projects/small-grants) та на сторінці у Facebook: https://www.facebook.com/TepleMistoSmallGrants/.

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *