Конкурс стипендій на освіту від Preply.com


Конкурс стипендій на освіту від Preply.com

Місце проведення – Україні, Світ

Організатор – Preply.com

Рік проведення – 2019

Винагорода – $3 500

Preply, інтернет-платформа для пошуку локальних і онлайн-репетиторів з іноземних мов, точних наук, гуманітарних предметів і різноманітним хобі, оголошує конкурс есе Education of the Future з призовим фондом 3500 доларів США.

За умовами конкурсу, виграш повинен бути витрачений на освіту. Взяти участь в конкурсі можуть учні та студенти з усього світу.

Online education, education in the future і online tutoring – організатори пропонують авторам фокусуватися навколо цих трьох ключових напрямків. Втім, творчий політ фантазії ніхто не обмежує, і при бажанні тематичне розмаїття можна розширити. Обов’язково тільки вказівка ​​авторства, приналежності до навчального закладу, міста і країни проживання.

Розкрити тему в 300 словах на англійській мові можуть учні гімназій, ліцеїв, коледжів, студенти вищих навчальних закладів і аспіранти. Вік учасників – від 16 до 35 років. Після подачі есе на сторінці https://preply.com/scholarships воно стає доступним для загального огляду і починає збирати голоси. Переможець визначається максимальним числом голосів – Шерінг і репост не забороняються і всіляко вітаються. На конкурс кожен учасник може подати не більше одного есе.

Головний приз у розмірі $ 2000. отримає автор есе, який набрав максимальну кількість голосів. Також передбачені «втішні призи» в розмірі $ 1000 і $ 500 за друге і третє місця відповідно. Імена авторів найпопулярніших есе будуть оголошені 15 червня.

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *