Флешмоб #читайзurban

ЩО ТАКЕ #читайзurban? Цей челендж для книголюбів і усіх, хто обожнює читати паперові книги!
📒 На відкритті візуального проекту “URBAN – 8” команда URBAN бібліотеки презентувала серію закладок і відкрила початок флешмобу #читайзurban.


📣 В чому суть флешмобу? 
Популяризація читання паперових книг. URBAN бібліотека має фонд з 28 тисяч книг, 10% – це література, пов’язана з урбаністикою, містобудуванням та архітектурою.
У нас великий вибір художньої літератури і кожен з бажаючих може обрати до 10-ти книг за один раз, які можна взяти додому. Разом з дизайнером Павлом Карашкевичем ми розробили серію закладок #читайзurban, яка перетворює читання в інтерактивне заняття та мотивує читати більше.
Серія – це 5 закладок, з однієї сторони яких ви отримуєте іронічний напис і прекрасний дизайн від Павла Карашкевича, а з іншого – виділене місце під запис 5-ти прочитаних книг, які ви взяли в нашій бібліотеці.

🎉Після заповнення книгами першої закладки, ви отримуєте наступну закладку і так доти, поки ви не зберете серію з 5-ти закладок.
Інтерактивно і з мотивацією, бо серед найвідданіших книголюбів ми розіграємо ЕКО-СУМКУ, в яку ви зможете помістити ще більше книг! ♥️
Представляємо поки 2 розроблених дизайни для інтриги 😉 А ще, не забувайте ставити хештег #читайзurban у Facebook та Instagram. 

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Думок на тему “Флешмоб #читайзurban”