Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Віртуальна екскурсія радянським мистецтвом у просторі Львова

5 Грудень, 2018 / 18:30 - 20:00 EET

Безкоштовно
В рамках Осінній Urban Лекторій – посткриптум відбудеться ще одна ексклюзивна подія.
 
Віртуальна екскурсія радянським мистецтвом у міському просторі Львова – це спроба осмислити радянське монументально – декоративне мистецтво як артефакт епохи.
 
На основі мапи від платформи Soviet Mosaics in Ukraine з дослідницею Olena Martynchuk розглянемо курйозні, претензійні та специфічні радянські мозаїки та сграфітто у Львові та його нетрях.
 
Сьогодні є можливість незаангажованого сприйняття ідеологічної складової мозаїчних творів, об’єктивної оцінки їх художньої цінності. Крім того, усвідомлення важливості збереження радянського культурного спадку є ознакою цивілізованого суспільства, де головною цінністю є уважне ставлення до культурно-історичних нашарувань минулого.
 
Олена Мартинчук – дослідниця у SOVIET MOSAICS IN UKRAINE, резидентка неформальної дослідницької ініціативи Студії Фільмові (ЛНАМ). Займається кураторською практикою, вивчає радянське візуальне мистецтво та механізми його осмислення. Поле наукових зацікавлень: критичне мистецтво, контркультурні практики, гендерні студії.
 
SOVIET MOSAICS IN UKRAINE (sovietmosaicsinukraine.org) – портал монументально-декоративного мистецтва України радянського періоду. Дослідження, карта, захист, популяризація.
 
SOVIET MOSAICS IN UKRAINE – всеукраїнський проект зі збору та вивчення, збереження і популяризації мозаїк радянського періоду в Україні з точки зору їх художньої цінності, а також їх унікальності як культурного ресурсу у сферах освіти і туризму.
Монументально-декоративне мистецтво є важливою верствою української культури, що містить як зразки радянського модернізму, так і національні особливості візуальної культури України.
 
Місія SOVIET MOSAICS IN UKRAINE – полягає у вивченні цього виду мистецтва, збереженні і популяризації унікального і багатого спадку української мозаїки.
 
Проект фонду ІЗОЛЯЦІЯ (izolyatsia.org). Платформа Культурних Ініціатив. Реалізується з 2013 року.
 
#sovietmosaicsinukraine
#izolyatsia

Деталі

Дата:
5 Грудень, 2018
Час:
18:30 - 20:00
Ціна:
Безкоштовно
Подія Category:
Сайт:
https://www.facebook.com/events/294598707835081/

Місце проведення

URBAN бібліотека
Устияновича, 4
Львів, Ukraine
+ Google Map
Телефон:
+38093 43 39 713
Сайт:
urbanoteka.lviv.ua