Code Club UA шукає волонтерів!

Місце розташування  – Україна, Світ

Організатор – Code Club UA

Місто – Київ, Дніпро, Львів, Харків, Запоріжжя, Кривий Ріг тощо

Тривалість – постійно

Розмір оплати – не оплачується

E-mail – lenasomova87@gmail.com

Code Club UA шукає волонтерів!

Волонтерство у Code Club означає, що раз на тиждень в зручний для Вас час Ви будете проводити годинне заняття з кодування у місцевій школі, бібліотеці або будинку дитячої творчості, яке максимально наближено до місця Вашого проживання, роботи чи навчання.

Як голова місцевого клубу Code Club, ви маєте право використовувати для роботи зі школярами надані нами проекти і навчальні програми. На перших двох рівнях (terms) ми навчаємо дітей основ програмування на базі мови Scratch На третьому рівні ми вивчаємо HTML та CSS, а на четвертому займаємося Python.

Що потрібно знати волонтеру

Зверніть увагу: щоб бути волонтером Code Club, ви повинні вміти програмувати. На першому рівні (term 1) ми пропонуємо дітям навчитися програмувати на Scratch, але далі рухаємося до більш складних мов — таких, як Python.

Але навіть якщо ти не програмував на Scratch (середовище програмування для навчання школярів), ми навчимо тебе в онлайн-режимі за короткий час.

Волонтерство в Code Club може стати найкращою справою, яку ви зробите за найближчий рік. Також Ви набудете досвіду роботи в міжнародному проекті.

Ми не дозволяємо волонтерам і школам брати плату за навчання кодуванню у Code Club. Code Club є безкоштовним для всіх. Це обов’язкове правило.

Наш сайт https://codeclub.com.ua/

Facebook: https://www.facebook.com/CodeClubUA/

 

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *