Про нас

Вітаємо Вас на сторінці URBAN бібліотеки, яка є бібліотекою-філією №8 Централізованої бібліотечної системи міста Львова. Це креативний бібліотечний простір в центрі міста, що поєднує різні функції: сучасної книгозбірні, коворкінга, затишної кав’ярні, творчого майданчику, експозиційної зали.

В фокусі уваги URBAN бібліотеки – міське життя, урбанізм, архітектура, мистецтво, сучасні технології, екологія, подорожі і людина.

  • Читальний зал

Концепція бібліотеки визріла на початку 2015 року на перетині інтересів діяльності Управління Культури ЛМР, бібліотечної системи і спільноти львівських урбаністів. І тепер ця локація збирає урбан-активістів, митців і письменників, дизайнерів і архітекторів, представників різних громадських організацій. Тут відбуваються лекторії та зустрічі з архітекторами різних країн, воркшопи з облаштування окремих районів міста, навчання роботи з програмним забезпеченням для дизайнерів, обговорюються питання вело-інфраструктури міста та презентації проектів перебудови вулиць тощо. В URBAN бібліотеці відбуваються регулярні кіноперегляди і навіть музичні концерти та імпровізації.

Фонд бібліотеки налічує понад 30 000 книг, серед яких художня спеціалізована література: класика світової та української літератури, найсвіжіші українські переклади та сучасні українські автори, а також книги з історії архітектури та мистецтва, урбаністики, альбоми репродукцій видатних художників та книги про колекції музеїв світу.

Бібліотека вдало розташована на вулиці Устияновича 4, між Сквером Святого Юра і Парком Івана Франка, між ЛНУ імені Івана Франка та НУ «Львівська Політехніка», на перетині студентських і туристичних маршрутів. Ми запрошуємо відвідати нашу бібліотеку і відкриті до співпраці.

Команда URBAN бібліотеки